Vervet Monkey

TAK ZACZĘŁA SIĘ TA HISTORIA

Stare i nowe historie

Moje fotografie zaczęły cieszyć się uznaniem w 2000 roku, ale sukces nie nadszedł szybko. Od lat podróżuję po świecie, wyposażony/a w niewiele więcej niż aparat i poczucie, że życie jest przygodą.

Mój styl podróżowania trochę się zmienił, ale inne aspekty mojej pracy pozostały bez zmian. Nadal czerpię inspirację ze spotkań z ludźmi i z miejsc, które odwiedzam, i bardzo mnie to cieszy. Mam niespotykaną przyjemność dzielić się z Wami każdym zdjęciem oraz każdą podróżą, w którą dane jest mi się wybrać. Chcesz wiedzieć więcej? Proszę o kontakt.

Kontakt

WYBRANI KLIENCI

Poprzednie zlecenia

Od 2000 roku buduję swoją opinię jako ktoś, kto potrafi uwieczniać przyrodę, ludzi i świat w unikalny sposób. Poczytaj o moich byłych i obecnych klientach, a potem daj znać, jeśli interesuje Cię współpracą ze mną.

Client 8

ITAKA

Od pomysłu do gotowego projektu

Itaka to wymarzona osoba do współpracy. Nasz projekt sprawił, że spojrzałem/am na fotografię inaczej, a rezultaty mówią same za siebie. Nasza współpraca zakończyła się pełnym sukcesem, a jej owocem są wspaniałe zdjęcia.

Client 2

HEXA

Rezultaty pracy

Fakt, że Hexa opublikował/a moją pracę był dla mnie ogromnym wyróżnieniem, a nasza współpraca niezapomnianym doświadczeniem. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat tego projektu, użyj formularza poniżej.

Client 3

TARGO

Udana współpraca

Fotografia to dla mnie coś więcej niż tylko zawód, to także życiowa pasja. Ten klient docenia moje zaangażowanie, dlatego współpracowaliśmy przy wielu różnych projektach.