top of page

blogosfera zauważona

Ja rozumiem, że można wykorzystać do swoich celów blogosferę, rozumiem cel jaki ma za sobą spam kierowany przez automaty jako komentarze do wordpressa. Nie zgadzam się z takim działaniem, ale wydaje mi się że rozumiem.

Nie rozumiem tego co dziś odsiał akismet.

Dostałem dziś „komentarz:

Jeśli ktoś zastanawia się nad otworzeniem własnego sklepu to gorąco polecam oprogramowanie sklepu internetowego <tu domena>. Już za 19 złotych miesięcznie można posiadać w pełni profesjonalne oprogramowanie sklepu interentowego wraz z hostingiem, domeną, skórkami do wyboru, wzorami regulaminu i polityk sklepu i pomocą techniczną. Dzięki temu oprogramowaniu założenie sklepu zajmuje dosłownie parę sekund i sprowadza się do wyboru domeny, podania loginu (maila) i hasła. Sklep jest natychmiast uruchamiany i gotowy do sprzedaży. Można założyć własny sklep i przez 21 dni za darmo, bez żadnych zobowiązań można testować oprogramowanie Więcej szczegółów na <tu domena>.

Oferty na przedłużenie, poszerzenie, dłuższe, krótsze, prawie jak oryginały, tanie oryginały, etc. etc. nie robią juz na nikim wrażenia, bo co można zrobić?

Ale coś takiego? Ja sobe zapamiętam <tu domena> i mają u mnie przechlapane. Mam klientów, kórzy mają sklepy. Pojawiają się pytania jaki sklep, za ile, gdzie. Jak usłyszę <tu domena> to wyraże swoje zdanie. Negatywne.

A przecież można było napisać normalnie, dać do przetestowania, ba może jakiś model prowizyjny. Cokolwiek, poza ordynarnym wpychaniem.

Chyba.

#akismet #reklama #spam

0 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page