top of page

Hello Dolly

Instalując po raz n-ty WordPressa i po raz n-ty wyrzucając z katalogu wtyczek Hello Dolly, postanowiłem w końcu dowiedzieć się czegoś więcej o tym pluginie, który towarzyszy nam od czasów WordPressa 1.5 i jest bardziej symbolem niż czymkolwiek innym…

This is not just a plugin, it symbolizes the hope and enthusiasm of an entire generation summed up in two words sung most famously by Louis Armstrong: Hello, Dolly.

Autorem wtyczki jest Matt Mullenweg: kiedy wpadł mi do głowy pomysł na ten wpis, napisałem do niego maila z prośbą o kilka słów na temat Hello Dolly. Odpisał zaledwie wczoraj:

Basically we just wanted something to highlight the new action system (we had filters since b2) and I had seen a jazz documentary a few years that talked about Hello Dolly as really the first crossover Jazz hit. The Louis Armstrong version is my favorite, and of course the original.

Interesujące jest to, że wtyczka została 4 miesiące temu zaktualizowana! Choć teoretycznie nie ma tam nic do poprawienia, zmniejszono czcionkę i przesunięto słowa na lewo od opcji wyświetlania.

Hello Dolly

Hello Dolly w WordPressie 2.7


Na bazie Hello Dolly zostało stworzonych wiele wtyczek, wyświetlających losowe cytaty. Znajdziecie je na stronie WordPress.org.

If you can see this, then you might need a Flash Player upgrade or you need to install Flash Player if it's missing. Get Flash Player from Adobe.

#hellodolly

0 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

1.przedstawienie ordynacji wyborczej oraz krótkiego omówienia jej zasad?

Niemcy

Kamienice ulicy Piotrkowskiej w Łodzi, taki temat przybliża mi już od dawna pewne zainteresowania tą ulicą turystów, mieszkańców jak i moje. Zawsze kiedy idę ulicą Piotrkowską spoglądam w górę i prz

bottom of page