top of page

Książki Helionu do rozdania i ich recenzje

Przed chwilą odebrałem od kuriera to, co widać na załączonym zdjęciu:


Jak już wspomniałem w jednym z poprzednich wpisów, na dev.WPzlecenia możecie spodziewać się niespodzianek dla Was. Teraz wyjawiam tajemnicę do końca.

Wspólnie  z wydawnictem Helion postanowiliśmy rozdać wśród Was kilka wordpressowych książek, wcześniej publikując ich recencje na łamach dev.wpzlecenia.pl. Ja te książki przeczytam, następnie opublikuje tutaj recenzję każdej z nich, a następnie trafią one do czytelników (czyli do Was).

Korzyści odniosą chyba wszyscy: Wy dostaniecie za darmo kilka książek (jest ich 6 sztuk więc oczywiście nie każdy się załapie, a tylko sześciu szczęściarzy), Helion zarobi na tych osobach, które postanowią we własnym zakresie kupić sobie te książki, dev.wpzlecenia też przypadnie kilka złotych, jeśli ten zakup zdecyduje się zrobić przez jeden z linków na tej stronie.

Książki przesłane mi do recenzji to:

  1. WordPress. Praktyczne projekty (1 sztuka)

  2. WordPress 3. Instalacja i zarządzanie (1 sztuka)

  3. WordPress. Tworzenie własnych motywów (2 sztuki)

  4. WordPress od podszewki (2 sztuki)

A teraz czekam na Wasze komentarze jak Wam się to wszystko podoba ;)

P.s. jeśli jeszcze nie subskrybujecie naszego kanału RSS czy strony na Google+ lub Facebooku, to jest naprawde dobry moment by to zmienić i nie przegapić nagród ;) Linki są w prawym górnym rogu strony.

#helion #konkurs #książki #promocje

0 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Przegapiłem podsumowanie listopada, ale zrobiłem to z premedytacją: trochę mi było szkoda, że odwiedzalność z października (ponad 18 000 odsłon) tak bardzo spadła (w listopadzie byliście tutaj około 3

bottom of page