top of page

Targi InterCars

Zadanie polegało na integracji istniejącego szablonu z dowolną wtyczką obsługującą wersje językowy. z mojej strony oznaczało to użycie WPML, którą to wtyczkę uważam, za najlepszą do tego celu, choć nie twierdzę, że nie ma lepszej. Ja po po prostu lepszej nie znam. Strona już istniała i nawet odbyły się próby obsługi wielu języków, które się nie powiodły. Finalnie strona została odpalona w szybkim tempie, bo targi były tuż za progiem. Dodatkowo wprowadziłem całą, dostarczoną przez zamawiającego treść w obcych językach.

Zamknięcie projektu odbyło się już po targach i polegało na zmianie kilku elementów strony, choćby „zarejestruj się” oraz na uzupełnieniu treści o powstałe w czasie trwania imprezy: zdjęć, wyników z konkursów.

W serwisie użyto również:

  1. generowania sitemap.xml

  2. all in seo pack – w celu poprawy właściwości dokumentów

  3. statystyk googla

  4. lightbox gallery – żeby zdjęcia otwierały się w lightboxie

  5. inne…adres11targi.intercars.com.plw siecisierpień 2011oprogramowaniewodrpresscelpoprawienie i optymalizacja serwisu, wytworzenie motywu zintegrowanego z WPML, tak by bez kłopotów tworzyć wersje językowezakres pracwytworzenia szablonu do wordpress, integracja z WPML, wprowadzanie treścitechnologiephp, xhtml, gettext

#portfolio #WPML

0 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page